sobota, 8 sierpnia 2009

Mój nowy projekt



a o to mój nowy projekt styl chinski jak ktoś by chciał kupić to do konta knypsiu


I w starplaza archive są nowe rzeczy (szkolne :/)



czwartek, 6 sierpnia 2009

Witam



Witam mam nadzieje że będziecie wchodzić na mojego bloga :) bo stworzyłem go po to że byście mogli mieć informacje na temat stardoll a ja jestem knypsiu a naprawdę wojtek i proszę pisać komentarze bo fajnie by było mi wiedzieć że blog mi się udał i daje info 1. jak ktoś ma zawmiar kupić coś z antodide to już nie można 2. jest jakiś problem ze sklepem paulina porzikowa boniewasz magazyn miał metkę PCD czyli między innmi "pussycat dolls" coś mi tu nie gra i muszę chyba napisać do adminów

A tu moja medol